Menu

Novinky

Nachádzate sa tu

Otvorili sme Špecializovanú nemocnicu v odbore FBLR so zameraním na rehabilitačnú liečbu pacientov po náhlej cievnej mozgovej príhode.
Vážení pacienti, klienti! aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej organizácie venovaním Vašich 2% zaplatenej dane. 
Srdečne Vás pozývame na   DEŇ ZDRAVIA, ktorý sa uskutoční 21. mája 2019 v čase od 10:00 v priestoroch pavilónu „A“ organizácie VITALITA v Lehniciach.    
POZÝVAME VÁS NA VERNISÁŽ výtvarných diel vytvorených na sympóziu, ktoré sa uskutoční 29. júna o 18.00 hod. v priestoroch kaštieľa rodiny Benyovszkých v Lehniciach. 
Pozrite si video prezentáciu o VITALITA n. o. Lehnice.
Nezisková organizácia Vitalita n. o. Lehnice vyhlasuje voľné pracovné miesto na pozíciu opatrovateľ, opatrovateľka s nástupom ihneď.
V dňoch od 25.6 do 1.7. 2017 usporiadame 5. ročník Medzinárodného výtvarného sympózia v kaštieli rodiny Benyovszkých v Lehniciach.  
Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia, pracovných a osobných úspechov v novom roku Vám praje VITALITA n.o. Lehnice.
Srdečne Vás pozývame na  DEŇ ZDRAVIA, ktorý sa uskutoční 10. novembra 2016 od 9:00 v priestoroch pavilónu „A“ organizácie VITALITA.
V období od druhej polovice septembra až do októbra 2016 prebieha vzdelávanie zamestnancov Zariadenia sociálnych služieb.

Stránky