Menu

Novinky

Nachádzate sa tu

Vážení pacienti, klienti! aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej organizácie venovaním Vašich 2 percent zaplatenej dane. 
VITALITA n.o. LEHNICE oznamuje ctenej verejnosti, že z dôvodu chrípkovej epidémie od 19.01.2018 až do odvolania platí zákaz návštev na všetkých oddeleniach.
Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia, pracovných a osobných úspechov v novom roku Vám praje VITALITA n.o. Lehnice.
Nezisková organizácia Vitalita n. o. Lehnice vyhlasuje voľné pracovné miesto na pozíciu opatrovateľ, opatrovateľka s nástupom ihneď.
Srdečne Vás pozývame na   DEŇ ZDRAVIA, ktorý sa uskutoční 26. októbra 2017 v čase od 9:00 v priestoroch pavilónu „A“ organizácie VITALITA v Lehniciach.    
V dňoch od 25.6 do 1.7. 2017 usporiadame 5. ročník Medzinárodného výtvarného sympózia v kaštieli rodiny Benyovszkých v Lehniciach.  
Srdečne Vás pozývame na  jarný DEŇ ZDRAVIA, ktorý sa uskutoční 27. apríla 2017 v čase od 9:00 v priestoroch pavilónu „A“ organizácie VITALITA v Lehniciach.
Srdečne Vás pozývame na  DEŇ ZDRAVIA, ktorý sa uskutoční 10. novembra 2016 od 9:00 v priestoroch pavilónu „A“ organizácie VITALITA.
V období od druhej polovice septembra až do októbra 2016 prebieha vzdelávanie zamestnancov Zariadenia sociálnych služieb.
Počas letných mesiacoch prešla webová stránka vitalitalehnice.sk redizajnom a optimalizáciou pre mobilné zariadenia.

Stránky